Чому відсотки по депозитах в банках радиться уважно перевіряти

Однією з найбільш важливих систем в банках, яка входить до кола операцій, виконувати які має право виключно ліцензований банк, є залучення у вклади фінансів всіх бажаючих осіб. Депозитні вклади в банках надають можливість їм робити інші операції з фінансами. Виходячи з цього, правове регулювання відносин між вкладником та банком слід розглянути уважніше.

Закон України «Про банківську діяльність» говорить, що депозитний вклад являє собою певну грошову суму, яка вноситься клієнтом на рахунок в банку в будь-якій формі. Вкладена сума знаходиться на особистому рахунку клієнта банка та повинна бути повернена назад власнику відповідно до договірного документу, який підписується завчасно. Що ж варто пам’ятати про відсотки по депозитах в банках?

Перед внесенням грошей на депозитний рахунок рекомендується дотримуватись певних умов 

Визначено, що існуючим договором банківського вкладу може бути передбачено внесення грошових коштів або дорогоцінних металів на дещо інших умовах їх повернення. Такого роду депозитні вкладення називають умовними. Тим не менш, всі умови договору не можуть іти врозріз з Українським законодавством. Якщо період зберігання вкладів визначено узгодженим раніше - вони числяться як строкові. У разі повної відсутності конкретного строку в договорі такі депозити називають на вимогу.

В більшості випадків, в договорі з банком міститься кілька основних пунктів:

  1. Вид вкладу грошей користувача послуг банку.
  2. Конкретна сума, що переводиться на депозит користувача послуг банку.
  3. Повна тривалість дії договору з банком.
  4. Умови перевірки розміру відсотків, які мають нараховуватись за договором.
  5. Можливості передчасного розірвання договірного документу.

Тонкощі вибору банків

В нашій країні успішно працює чимала кількість банків. Проте, далеко не будь-який з таких банків може похвалитися дійсно прийнятними для клієнта можливостями отримання надійного прибутку за відсотками. Підбір банку, виходячи з рекомендацій користувачів, є досить ефективним. Банківська установа, яка перебуває в числі лідерів фінансового ринку країни кілька років, завжди вселяє довіру. Щоденне оновлення фінансового ринку країни та світу потрапляє під професійний погляд експертів таких банківських установ. З застосуванням цих даних, умови депозитів комфортні для клієнта.

Вибрати успішного постачальника фінансових послуг можливо шляхом вивчення списку передових позицій ринку. До кожного клієнта повинен бути індивідуальний підхід. При наявності виникнення певних питань або потреби в консультаціях, існує можливість написати за допомогою форми зворотного зв'язку конкретного банку або за телефонами. 

За матеріалами сайту: Universal Bank

Категории: 

Опубликовано 11.06.2020 22:40