Тури в Карпати восени і переваги відпустки в горах

Не так просто відшукати в Україні місце, яке б хоч трохи повторювало дивовижні і насичені найчистішим повітрям Карпати. Українські Карпати ваблять до себе гостей з різних країн світу завдяки неповторній природній красі, цілющих джерел живої води, та прекрасно розвиненою туристичною інфраструктурою, яка практично щодня тільки прогресує. Перебувати в даній місцевості завжди приємно, незалежно від того, це тури в Карпати восени або інший варіант.

Відпустка або просто відпочинок в Карпатах чудовий тим, що в одному місці різні смаки і переваги можна досить просто поєднати. Обов'язково слід також відзначити, що цілий рік в Карпатах є купа різних можливостей для відпочинку, що складно сказати про море, наприклад.

Зелені Карпати - радість для ока

Швидкоплинні і найчистіші гірські річки Карпат піднесуть незамінну прохолоду в незмінно жаркий день літа. Любителям диких ягід або грибів також можливо буде гарненько поповнити запаси. В рамках активного туризму в Карпатах завжди можливі походи пішки або на велосипедах.

Відпочинок в Карпатах в зимову пору року здатний здивувати кожного

Дослідити неймовірну красу місцевих пам'яток можливо стоячи на лижах, сноуборді або ж в пішки в зручному взутті. У будь-якому випадку естетичну насолоду гарантовано. Звичайно ж, Карпати взимку - сезон гірськолижних курортів, який безперервно працює на протязі з листопада по березень.

Давайте ж розглянемо недоліки морського відпочинку, в порівнянні з аналогом в горах:

  1. Радіти відпочинку на морі ставати все складніше, оскільки хороше місце завжди коштує великих грошей. Ось тільки чи варто воно того?
  2. Плавання в брудній воді не приносить приємності від відпустки, а це поширена проблема пляжів.
  3. Чисті пляжі, де все в порядку, як правило, не є безкоштовними.
  4. Вартість овочів або фруктів часто перевищує здоровий глузд.
  5. Складність не до кінця адекватних сусідів на пляжі, неосяжна любов яких до алкогольних напоїв не дає нормально відпочити іншим.
  6. Пекуче літнє сонце не завжди йде на користь шкірі і загальному стану здоров'я.
  7. Відпочинок на морі - як правило, щоденне лежання на сонці і купання, більше нічого.

Немає сумніву, у відпочинку в гірських районах України є деякі власні недоліки, але їм і поруч не стояти з тими, які можливі в морському аналогу. Погодьтеся, в Карпатах свіже повітря і чисті ріки. Немає великих заводів, що погіршують екологічний стан. До того ж, практика показує, що цінова політика відпочинку в Карпатах часто набагато лояльніше, ніж на морських курортах України. Багато хто навіть європейські туристи вказують, що в Карпатах відпочивати не просто є, а й надзвичайно зручно. 

Категории: 

Опубликовано 16.07.2020 19:08